עב / EN

ייצור מעקות ברזל, דלתות, שער, ספריה ופנלים לפנטהאוז בתל אביב

את הפרויקט רחב ההיקף הזה לדירת פנטהאוז ביצענו כחלק משיתוף פעולה עם מגוון בעלי מקצוע. לכל אורך הדרך, יישמנו את הידע המקצועי המעמיק שלנו בייצור מעקות ברזל והתקנת עבודות מתכת כדי לענות על הדרישות הגבוהות של צוות המתכננים בפרויקט. במסגרת שיתוף הפעולה, תכננו, ייצרנו והתקנו אלמנטים כמעט לכל חלל בבית, משער הכניסה ועד לגרמי המדרגות והמטבח.

שיתוף פעולה עם מעצבים מובילים

שיתופי הפעולה הנכונים בין אנשי מקצוע מיומנים יכול לעשות את כל ההבדל כשבונים קונספט עיצובי שלם לבית. הפרויקט הזה, שבוצע בדירת פנטהאוז במרכז תל אביב, הוא תוצאה של תהליכי תכנון משותפים בין האדריכלית שרה הורנד ופרויקט המנטורינג של סטודיו b6. בתהליך התכנון והביצוע השתתפו אנשי מקצוע מטווח רחב של תחומים וסייעו לצוות המתכננים ליישם את התוכנית בסטנדרטים בלתי מתפשרים.

במסגרת הפרויקט, ביצענו מספר עבודות עבור הפנטהאוז:

שער כניסה מברזל שחור

עבודת מסגרות בהתאמה אישית המשלימה את הקונספט בחללי הפנים.

ייצור מעקות ברזל וגרם מדרגות

ייצרנו שלד עבור המדרגות מברזל מלא 10 מ”מ שהותקן במקום. הניסיון רב השנים שלנו בייצור מעקות ברזל אפשר לנו לספק מוצר ייחודי ובעל גימור אסתטי ובאיכות הגבוהה ביותר. במאחז היד שולבו בחריטה ממוחשבת מחברי פליז וברזל טרנסמיסיה.

דלתות הזזה מברזל למטבח

דלתות הזזה משולבות ברזל בפרופיל דק וזכוכית הותקנו בכניסה למטבח.

ספריית ברזל

עבור חדר הקולנוע הביתי, עוצבה ספריית ברזל שחור בהתאמה אישית לכל הקיר.

פנלים ממתכת

התקנו פנלים מברזל לכל הקומה העליונה.

דלתות ומסגרות לחדר הרחצה

התאמנו דלת פרופיל בלגי ורכיבי פרזול עבור חדר הרחצה ביחידת המאסטר.

המענה השלם לעבודות מתכת לבתים פרטיים

במשך שנים, תכננו, ביצענו והתקנו עבודות ברזל למיזמי עיצוב שאפתניים בכל רחבי הארץ. הידע המקצועי הנרחב שלנו בעיצוב מעקות ברזל ועבודות מתכת מותאמות אישית, מאפשר למעצבים ואדריכלים לקבוע רף גבוה של איכות לאורך כל הפרויקט שלהם. אנו מזמינים אותך לצפות בפרויקטים נוספים שביצענו כאן באתר או להשאיר פרטים לקבלת הצעת מחיר עבור הפרויקט שלך. הצוות שלנו יחזור אליך בהקדם עם כל הפרטים.