עב / EN

אודות סטודיו פיירפליי

סטודיו FireFly הינו בית מלאכה המתמחה בעבודות מתכת בהתאמה אישית, דגש על מקצועיות, שירות והקפדה על הפרטים הקטנים. יוצרים ספריות, דלתות, ריהוט, יצירות אומנות ועוד.

ההתמחות המיוחדת שלנו היא מוצרים עשוים מברזל, פליז, נחושת, ברונזה, אלומיניום ונירוסטה, ואנו עושים שימוש בחומרים משלימים, כגון עץ, זכוכית, שיש, בטון ועוד על מנת להוציא מוצר מושלם ומוגמר מבית המלאכה. המוצרים שלנו מיוצרים בקפידה, עם דגש על אסתטיקה, איכות וגימורים.

אנו מתמקדים בייצור עבודות ברזל אומנותיות בהתאמה אישית ומאפשרים ללקוחותינו להיות מעורבים ולעקוב אחר תהליך התכנון והייצור. אנו פועלים רבות למען שמירה על יתרוננו היחסי בכל הקשור למגוון הגימורים המיוחדים, תודעת שירות גבוהה ועמידה בלוחות הזמנים. יתרונות אלו ואחרים, הופכים את העבודה איתנו למועדפת בקרב אדריכלים ומעצבים, כמו גם בקרב לקוחות פרטיים.

אנו בסטודיו FireFly ממשיכים בכל העת לפתח את בית המלאכה שלנו, כך שיתאים לשינויים הרבים המתחוללים בשוק. אנו מעודכנים תמיד במגמות השונות ומכירים היטב את עולמות התוכן איתם מתמודדים האדריכלים, המעצבים והלקוחות הפרטיים שלנו, כך שנוכל להיות גמישים ולתת מענה מיידי ומקצועי לכל בקשה של לקוחותינו, או כל צורך שמתעורר.