עב / EN

אודות סטודיו פיירפליי

FIREFLY הוא בית מלאכה לתכנון הנדסי, ייצור והתקנה של מַסְגֵּרוּת דקורטיבית, המתמחה בעבודה עם ברזל, אלומיניום, פליז, נחושת, נירוסטה ומגוון חומרים משלימים נוספים.

בית המלאכה בו מתוכננים, מעוצבים ומיוצרים מגוון פריטי מתכת, מתמחה בביצוע עבודות בהתאמה אישית – החל מספריות ומערכות מידוף, דלתות כניסה ופנים, פרופיל בלגי, גרמי מדרגות, מעקות דקורטיבים, חיפויי קיר ומוצרים רבים נוספים על פי דרישה. 

הסטודיו הייחודי, שהחל כבית מלאכה לעיצוב וייצור גופי תאורה ממתכות שנות, פועל בסצנת העיצוב המקומית כבר משנת 2011. בית המלאכה הראשון נפתח בלב שכונת פלורנטין. עם התבססותו של הסטודיו וחשיפתו בקרב אדריכלים ומעצבי פנים, עלתה דרישה לפריטי מַסְגֵּרוּת נוספים. הסטודיו התרחב באופן אורגני בהתאמה לדרישות שעלו מן השטח.

טל בלומן ונועם גולן גולדברג הם בעלי המותג FIREFLY והם מנהלים אותו עד היום, מתוך אהבה גדולה לחומר ושאיפה מתמדת לדיוק וירידה לפרטים הקטנים ביותר.

תהליך העבודה בסטודיו מבוסס על מַסְגֵּרוּת עילית בהתאמה אישית- אין פריט זהה לקודמו. היכולת להתאים יחידות קיר, ספריות, דלתות כניסה ופריטי ריהוט נוספים, בהתאמה לנתוני המקום המדויקים, יוצרים תוצאה סופית מהודקת והרמונית.

התהליך הטכני מתבצע ברמות הגבוהות ביותר- הן של ליווי האדריכל/ מעצב הפנים והן של תרגום החזון העיצובי שלו לתכניות ‘שופ דראוינג’ שמאפשרות ייצור מדויק.

העבודה עם טכנולוגיות ממוחשבות כגון חיתוכי לייזר, CNC וחריטה מוסיפה מידה נוספת של דיוק, כשמאפשרת קבלת מוצר נקי, בגימור חלק והומוגני, ללא מראה של חיבורים או חיתוכים.

התהליך שמציע הסטודיו הוא משלבי התכנון האדריכלי, דרך תכנון הנדסי קפדני, מדידות המקום בשטח, הייצור ועד ההתקנה בפרויקט- הכל מתנהל תחת סטנדרטים בלתי מתפשרים של שירות ובקרת איכות קפדנית.

הידע והניסיון בכל הנוגע לעבודה עם מתכות וגימורים מיוחדים מאפשרת לסטודיו להשתלב בפרויקטים מורכבים ומאתגרים. ההתמחות בתכנון וייצור דלתות כניסה ופנים בקו אפס מאלומיניום, מעניקה לאדריכלים העובדים עם הסטודיו פתרון נוסף, שמשלב עיצוב בלתי מתפשר וחלופות מגוונות של חיפויים החל מחיפויי פליז ונחושת שעברו תהליכי אוקסידציה מורכבים, דרך ברזל, ציפוי מתכת נוזלי, ועד גימורי עץ וגרניט פורצלן. 

בית המלאכה של סטודיו FireFly ממשיך כל העת להתפתח, כך שיתאים לשינויים הרבים המתחוללים בשוק. אנו מעודכנים תמיד במגמות השונות ומכירים היטב את עולמות התוכן איתם מתמודדים האדריכלים, המעצבים והלקוחות הפרטיים שלנו, כך שנוכל להיות גמישים ולתת מענה מיידי ומקצועי לכל בקשה של לקוחותינו, או כל צורך שמתעורר.

 בית המלאכה והסטודיו הסמוך, ממוקמים בדרום תל אביב, במקום שמאפשר גישה קלה ונוחה מנתיבי איילון ומציע חניה בשפע.