עב / EN

מעקות ברזל מעוצבים

סטודיו FireFly מתמחה בייצור מעקות ברזל לפרוייקטים פרטיים ומסחריים כאחד.

בבית המלאכה בתל אביב, אנו מלווים לקוחות מכל המגזרים משלב התכנון ועד לעבודות הגמר תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר הן באיכות חומרי הגלם והן בתהליכי העבודה ורמת הגימור. אנו מחויבים לשירות מסור וזמין ועובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מעצבים ואדריכלים בפריסה ארצית על מנת ליצור את הפתרון המושלם עבור כל פרויקט, על מנת להבטיח שהתוצאה שתעמוד לרשותך בסוף התהליך תהיה בהתאמה גבוהה לציפיות האסתטיות ולכלל הדרישות הפונקציונליות שהחלל שלך דורש.

מעקה נירוסטה בעיצוב מותאם אישית
מעקה נירוסטה בעיצוב מותאם אישית
מעקה נירוסטה למדרגות
מעקה נירוסטה למדרגות

מעקה נירוסטה בעיצוב מותאם אישית

מצוינות מקצועית עד לפרט האחרון

אנו מאמינים שההבדל בין מעקות ברזל תעשייתיים גנריים ובין יצירה חד פעמית, טמון לעתים קרובות בפרטים הקטנים. לכן, אנו שמים דגש מעמיק על כל פרט בתהליך התכנון והייצור ומפיקים מעקות המעוצבים בקפידה המספקים נראות ייחודית ופונקציונליות גבוהה. שימוש בחומרי גלם איכותיים ועבודה בתהליכים מתקדמים מבטיחים שכל מעקה ברזל שיוצא מהסטודיו לא יהיה רק יפה, אלא גם יחזיק לאורך שנים ויספק מענה אופטימלי.

מעקות ברזל בהתאמה אישית גבוהה

אנו עובדים באופן צמוד עם הלקוחות שלנו ומלווים אותם לכל אורך התהליך. מהקונספט העיצובי הראשוני ועד להתקנה הסופית, אנו מקדישים את הזמן כדי להקשיב לצרכים והרצונות שלך ופועלים בכל הכלים שעומדים לרשותנו כדי לספק לך תהליך עבודה חלק, תוך עמידה מיטבית במסגרות הזמנים והדרישות הייחודיות של הפרויקט שלך.

אנו מאמינים שמעקות ברזל המתוכננים נכון יכולים לעשות את כל ההבדל בחלל ועובדים עם מעצבים על מנת להבטיח שהפתרון שנייצר עבורך יותאם לקו העיצובי שלך באופן מיטבי. בין אם מדובר במבנה מינימליסטי או כפרי, גדוש פרטים או שקט, אנו עובדים בשיתוף מלא עם אנשי המקצוע שלך כדי להבטיח התאמה מלאה.

עיצוב מעקות מברזל
עיצוב מעקות מברזל
מעקה אובלי מברזל
מעקה אובלי מברזל
מעקה ברזל לבן
מעקה ברזל לבן

רוצה להכיר את הפרויקטים שלנו מקרוב?

בין אם נדרש לך מעקה ברזל לבית עסק, למבנה ציבורי או לבית הפרטי שלך, אנו מציעים טווח רחב של פתרונות עיצוביים. לרשותך עומדות שנים של ניסיון, ידע מקצועי נרחב ומחויבות לאיכות. כל אלו באים לידי ביטוי בכל שלב בפרויקט. כאן בעמוד, ניתן לצפות במגוון רחב של פרויקטים שביצענו במתחמים ציבוריים ופרטיים. לאורך השנים התקנו בהם מעקות ברזל מעוצבים למבחר חדרים, לשירותים, לפאטיו ולכל חלל בו נדרש פתרון ייחודי.

למידע נוסף על השירות ולהזמנות אנו מזמינים אותך, ליצור קשר.

מעקה ברזל רשת
מעקה ברזל ורשת ברזל לבנה

מעקה ברזל רשת

מעקה ברזל לבן
מעקה מדרגות מברזל לבן

מעקה ברזל רשת

מעקות לבית

עוד לפני עניין היופי והאסתטיקה, מעקה לגרם מדרגות הוא אלמנט בטיחותי שנדרש לפי התקן. העובדה שכל גרם מדרגות מחויב במעקה, הובילה לפיתוח הקטגוריה של המעקות המעוצבים. מעקה הוא אלמנט מאסיבי, שניכר לעין ומשפיע על העיצוב הכללי של החלל. מעקות מעוצבים יידעו להשתלב עם הסגנון העיצובי בחלל, ולייצר את המינונים הנכונים לקבלת מראה בסגנון מסוים. ישנם מעקות מעודנים מאוד, מינימליסטים שמתבססים על כבלים מיוחדים ומעקות אחרים שמעוצבים כפלטות מתכת מאסיביות.

לצד מעקות לגרמי מדרגות, ישנם גם מעקות לבית במקומות שונים, שמסייעים ביצירת מידה נוספת של יציבות ונגישות, למשל בחלל הרחצה, בכניסה לבית או בכל מקום אחר שבני הבית מבקשים. מעקות לבית יכולים לסייע בקימה ממקום מושב נמוך, ליד המיטה, בסלון ועוד. האדריכל המתכנן נותן את הכיוון והמעקה מותאם באופן אישי לפרויקט שלו. מעקות לבית שמתוכננים ומיוצרים בסטודיו פיירפליי, מביאים בחשבון את הפן האסתטי והבטיחותי גם יחד. מעקות לבית יכולים להשתלב בחללי הפנים וגם בשטחי החוץ, אם מדובר למשל, על גרם מדרגות שמוביל לחצר אנגלית.

הפתרונות ההנדסיים והקונסטרוקטיבים הם חלק ממכלול הפתרונות שמעניק סטודיו פיירפליי ללקוחותיו, לכן, מעבר לעבודת המסגרות המוקפדת, הלקוח בטוח שיוצר והותקן אצלו מוצר בטוח לשימוש.

 מעקות למדרגות

אפשר לומר שמעקות למדרגות הם סוג של תכשיט שמשלים את המראה. המעקות מתאימים עצמם למבנה המדרגות- ישנם גרמי מדרגות ישרים, גרמי מדרגות כפולים ומדרגות ספירליות. לכל אחד מגרמי המדרגות אילוצים שונים ושיקולים שנדרשים להביא בחשבון. גרם מדרגות ספירלי ידרוש התייחסות לקווים מעוגלים, אז נדרשת עבודת מסגרות מורכבת כדי ליצור מראה שלם ונקי, גרם מדרגות כפול דורש התייחסות למעקה בכל אחד מגרמי המדרגות- לעיתים שני המעקות יהיהו זהים ופעמים אחרות לכל גרם מדרגות יעוצב מעקה שונה. המעקות משלימים את מראה המדרגות -בסופו של דבר מדובר במוצר אחד שמורכב משני אלמנטים שמדברים באותה השפה. בעת התכנון מחליט האדריכל מי שמני המרכיבים מקבל את הטון המוביל- לעיתים המדרגות הן הדומיננטיות ופעמים אחרות המעקה מעוצב כאלמנט משמעותי יותר.

 מעקות דקורטיבים

מעצם היותם נוכחים בחלל, המעקות מותירים שטח פנים רב שניתן להתייחס אליו כשטח דקורטיבי. מעקות דקורטיבים זה עולם אין סופי של אפשרויות. סטודיו פיירפליי המתמחה במסגרות עילית, עובד עם מתכות מכל הסוגים, ומאפשר תכנון, עיצוב והתקנה של מעקות דקורטיבים בפרוקיטים השונים. מבחינה חומרית, ניתן לתכנן מעקות מברזל שחור, מעקות פליז, מעקות נחושת ומתכות נוספות.

מבחינה ויזואלית, צורנית ישנם מעקות דקורטיבים שמבוססים על כבלים שנמתחים מרצפה לתקרה, מעקות שמבוססים על צינורות מתכת, מעקות ברזל עם מילואה של רשת, מעקות בהם כל שטח הפנים הוא ברזל, ועוד.

היכולת להתאים את המעקה לסגנון הפרויקט ולדרישת האדריכל או הלקוח הפרטי, מבטיח שהמעקה יותאם באופן הרמוני לחלל שבו הוא מוצב.

גם לגימורים קיימת השפעה רבה על המראה הסופי שמתקבל- ישנם גימורים חלקים מבריקים או מט, גימורים מוברשים, מחורצים, וכן פני שטח שעברו מניפולציות כימיות שגרמו לתהליכי אוקסידציה מבוקרים. מעקה דקורטיבי מפליז בגימור מבריק וחלק, לדוגמה, יהיה שונה בתכלית מאותו מעקה בגימור פליז מוברש. לגימור השפעה רבה ולכן מומלץ להתעכב עליו ולבחור אותו בהתאמה לסגנון בחלל.

 

מעקות לבנים מברזל

SHARE IT